بدنی خوشفورم مانند ستاره ورزشی مورد علافه خود داسته باشید

بهترین تمرین ورزشی در دنیا که تمام عضلات بدن را درگیر میکند.

video-exercise-video-sculpting-workout-remy-draaijer-bellicon

ترمپولین صرفا وسیله ای برای کودکان نیست. امروزه ترامپولین برای آقایان و بانوان بسیار مورد استفاده است. چه خود را برای مقام های جهانی آماده میکنید و چه برای قلبه بر سختی های زمانه اماده می سازید، میتوانید همواره ترامپولین های itram را همراه خود در این مسیر بدانید. ریباندینگ ورزشی است که کمترین ضربه را به بدن و مفاصل وارد میکند و تمام عضلات بدن را با ورزش درگیر میکند.ماهیچه ها تقویت کرده،استقامت بدن را افزایش داده ، قدرت بدنی را اضافه کرده و انعطاف پذیری را بهبود می بخشد. این درحالی است که این ورزش به نحوی مفاصل را روغن کاری میکند و تراکم استخوان ها را افزایش و قدرت تمرکز بر روی اهداف ثابت را ارتقا میدهد. ایران ترامپولین شما را در رده سنگین وزن ها به میان رینگ میبرد. چرا به میدان نمیروید تا خودتان تفاوت را احساس کنید؟

دستکش ها را کنار گذاشتم

با فردی آشنا میشویم که دیگر کیسه بکس نمیتوانست توانایی او را در رقابت بکس ارتقا دهد.او دستکش را کنار گذاشت و ترامپولین را در برنامه ورزشی روزانه خود قرار داد.میدانیم که بکس به تمام معنی بیانگر استقامت و قدرت است و مرز های قدرت ، تمرکز سرعت و چالاکی را جابجا میکند.بنابراین وقتی یک بکسر از ترامپولین استفاده میند کسی نمییتواند اثربخشی ان را نادیده بگیرد.
نام این بکسر Darren barker هست . بعد از شکست وی در کسب عنوان قهرمانی وزن متوسط در سال ۲۰۱۱ او و مربیش تصمیم گرفتند سنتشکنی کرده و روش های تمرینی قدیمی مانند کیلومترها دویدن و طناب زدن را کنار بگذارند.انها معتقد بودند که قرن ۲۱ قرن تکنولوژی میبایست دستاوردی جایگزین و موثرتر به ارمغان آورده باشد. بله قرن ۲۱ روش جدیدی از تمرینات توسعه یافته ورزشی به ارمغان آورده بود و آن ترمپولین بود.
Darenعلاوه بر یوگا و پیلاتس ریباندینگ را شروع کرد .ریباندینگ انداختن نیر در تاریکی نبود.با توجه به درگیر شدن تمام ۶۸۳ ماهیچه موجود در بدن در مدت زمان کم نتایجی چند برابر روش های معمول حاصل شد. مربی وی wayne lealدر مصاحبه ای با شبکه bbc گفت : استفاده از ترامپولین درست مانند این است که بکسور تمام تمرینات معمول خود را به صورت عمودی و رو به بالا انجام دهد!
تصمیم Darren برای ترکیب تمرینات مختلف و تجهیزات روز دنیا نهایتا به کسب مقام قهرمانی جهان IBF در وزن متوسط در سال ۲۰۱۳ شد. در زمینه مزایای ترامپولین برای آقایان و بانوان سخن بسیار است..

video-darren-barker-pro-boxer-clip-expert-bellicon
۰۱۲۸-gravity-nasa-research-better-benefits-bellicon-460x766

سطحی از نیروی گرانش را به بدن خود وارد کنید که لیاقت و توانش را دارد.

 

با هر پرش بر روی ترمپولین نیروی گرانش در یازه صفر (یا بی وزنی) تا ۴ برابر نیروی گرانش زمین به بدن وارد میشود. پریدن بر روی ترامپولین های itram به اندازه ای نرم است که هرگز باور نخواهید کرد نیروی گرانش تا ۴ برابر نیروی گرانش زمین در حالت پیاده روی به بدن شما وارد میشود .  این مقدار از نیروی گرانش دقیقا نیروی که استخوان های شما برای افزایش تراکم و بازسازی خود نیاز دارند.
ریباندینگ تمرین ورزشی بهتری از دویدن و طنابزدن هست. این ادعا برای افراد زیادی تعجب برنگیز و آنقد ادعای مهمی است که پژوهشکده NASA برای اولین بار آن را اثبات کرد. توضیح این ادعا در عین حال کار دشواری نیست.بدن انسان برای قلبه بر گرانش زمین ساخته و تکامل یافته است و ریباندینگ بهترین روش برای بکارگیری گرانش زمین برای تقویت عضلات و استخوان های بدن است. در استفاده از ترمپلین های استاندارد itram با هر پرش بدن شما شرایط بی وزنی را در بالاترین ارتفاع پرش احساس خواهد کرد و هنگام فرود بر صفحه پرش نیروی گرانشی معادل ۲ تا ۴ برابر نیروی گرانش زمین (وزنی بین ۲ تا ۴ برابر وزن بدن شما) را احساس خواهید کرد. این تمرین و نوسان بین نیرو های وارد بر بدن منجر مشود تمام ماهیچه های بدن شما به فعالیت وادار شده و سیستم های قلب و عروق و گوارش، سیستم لنفاوی و اسکلت بدن تقویت شود.

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A