درباره ما

درباره ما

ایران ترامپولین وارد کننده و عرضه کننده تخصصی ترامپولین های ورزشی و تفریحی با برند ثبت شده iTRAM است که با کادری مجرب و کارآزموده مفتخر به ارائه با کیفیت ترین محصولات همراه با خدمات پس از فروش است .

ترامپولین های iTRAM دارای استاندارد های روز جهانی منجمله  TUV-CE-SGS از معتبرترین شکرت های بازرسی استاندارد مانند INTETEK  و TUV Reignland است و این شرکت ، با افتخارخدمات پشتیبانی و گارانتی این لوازم را انجام داده و مشتریان را عضوی از خانواده ایران ترامپولین میشمارد. ما همواره تلاش داشته ایم با تهیه DVD های آموزشی، راهنمای نصب و نگهداری، آموزش حرکات ورزشی گروهی و انفرادی ،  و مشاوره های پزشکی  خدماتی متفاوت را به مشتریان خود ارائه دهیم  و خاطره ای خوب در ذهن اعضای خوانواده بزرگ ایران ترامپولین بر جای گذاریم.

با توجه به وجود تنوع در محصولات و کاربری متفاوت این وسیله برای افراد متفاوت، کارشناسان ما در بخش فنی و فروش همواره  همراه شما در مسیر انتخاب مناسبترین ترامپولین هستند . میتوانید جهت تماس با گروه فنی و فروش به قسمت اطلاعات تماس مراجعه نمایید.

وجه تمایز ایران ترامپولین iTRAM  در نگاه تخصصی این شرکت به ترامپولین است. ما همواره معتقدیم ترامپولین مناسب هر فرد با فرد دیگر متفاوت است و خدمات پس از فروش جزو لاینفک خدمات ماست.

ما فادریم ترامپولین مورد نظر شما را در هر کجای کشورمان که هستید به شما تحویل دهیم و حتی در صورت تمایل وجه مورد نظر را پس از تحویل کالا دربافت نمایید.

ما شما را پس از خرید تنها نمیگذاریم و تا ۱۰ سال کلیه لوازم یدکی تجهیزات مورد نظر شما را تامین خواهیم کرد

ما به قوانین وزارت صنعت و معدن و تجارت الکترونیک پایبندیم و نماد اعتماد الکترونیک ما نماد مسئولیت ما در مقابل  اعتماد شماست

ما از طریق درگاه امن پاسارگاد تراکنش های شمارا پیگیری کرده و امنیت پرداخت شما را تامین میکنیم.

اعتماد، رضایت و سلامت شما همواره هدف و آرزوی ما است.

تماس با ما

آدرس : خراسان رضوی-مشهد-بلوار وکیل آباد۲۳-خیابان سید مرتضی ۳- پلاک ۱۷.۱

تلفن تماس : ۵۱۳۶۰۶۴۵۷۷ ۰۰۹۸  |  ۹۲۱۶۰۰۸۴۸۶ ۰۰۹۸

 

aparat instagram telegramico
ارسال پیام