تمرینات هوازی با ترامپولین

تمرینات هوازی با ترمپولین ( cardio)

توضیحات کوتاه

تمرینات هوازی با ترامپولین ( مناسب برای چربی سوزی ) :

این دسته شامل تمرین‌هایی است که شما را آماده ورزش‌های استقامتی و طولانی مدت می‌کند. تمرین‌های این دسته با گونه‌ای طراحی شده‌اند که بودن آسیب و خستگی مفرط ضربان قلب فرد و دفعات تنفس را افزایش دهند و به تدریج باعث چربی سوزی می‌شوند.

به واسطه استفاده درست از آموزش‌های این بخش شما به مرور احساس خواهید کرد که در طول مدت روز بیشتر از پیش انرژی دارید و سر حال‌تر هستید. همچنین لازم به ذکر است که برخی از تمارین موجود در ویدیو‌های آموزشی این بخش به شدت باعث تعریق فرد می‌شوند؛ تعریق صورت گرفته باعث دفع سموم بدن شده و تقویت سیستم ایمنی بدن را به همراه دارد.

جامپینگ فیتنس
ویدئو های آموزشی

ویدئو آموزشی ترامپولین شماره C51

” کاهش وزن “

تعداد پرش : 1455

زمان : 13 دقیقه 

سطح تمرین  : 8 سنگین

کالری مصرفی : 100

ویدئو آموزشی ترامپولین شماره C52

” هوازی انفجاری “

تعداد پرش : 2190

زمان : 18 دقیقه 

سطح تمرین  : 9 سنگین

کالری مصرفی : 257  

بهبود و حفظ بهتر تعادل و قدرت

” قدرت و تعادل خود را بهبود ببخشید “

تعداد پرش : 4881 

زمان : 48 دقیقه 

سطح تمرین  : 10 سنگین

کالری مصرفی : 672

دیگر دسته بندی ها
تمرینات هوازی با ترامپولین

علوم پزشکی از دیر باز ثابت کرده است که تمارین هوازی بسیار برای بدن مفید هستند. فواید بیشماری از ورزش‌های هوازی می‌توان نامبرد که در این میان کاهش وزن از همه‌ی آن‌ها مهم‌تر است . طول مدت تمرین‌های هوازی  معمولاً زیاد است و هر گونه اشتباه در نحوه تمرین عواقب سنگینی را برای فرد به همراه دارد.

به همین خاطر می‌توان در اغلب ورزش‌های هوازی آثاری از آسیب‌های جدی به زانو، کمر، مچ پا و … را به وضوح دید. ترامپولین به واسطه صفحه ( کفی ترامپولین ) ، فنرها یا کش‌های نرم خود باعث می‌شود که آسیب‌های ناشی از ورزش‌های هوازی به حداقل خود برسد.

تمرین‌های موجود در ویدیو‌های آموزشی  تمرینات هوازی با ترامپولین به فرد اجازه می‌دهند که به مرور طول مدت تمرین های هوازی خود را افزایش دهد بدون آنکه احساس فشار و یا خستگی مفرطی را احساس  نماید. به عبارت دیگر این آموزش‌ها شامل تمرین‌هایی است که شما را آماده ورزش‌های استقامتی و طولانی مدت می‌کنند.

همچنین لازم به ذکر است که برخی از تمارین موجود در ویدیو‌های آموزشی این بخش به شدت باعث تعریق فرد می‌شوند؛ تعریق صورت گرفته باعث دفع سموم بدن شده و تقویت سیستم ایمنی بدن را به همراه دارد. “

تمرین‌های ترامپولین این دسته به گونه‌ای طراحی شده‌اند که ضربان قلب فرد و تعداد دفعات تنفس را افزایش دهند (‌بدون آنکه فرد احساس خستگی و یا فشار سنگینی را بر روی بدن خود احساس نماید‌‌) و به تدریج باعث چربی سوزی می‌شوند.

 

 به واسطه استفاده درست از آموزش‌های تمرینات هوازی با ترامپولین ، شما به مرور احساس خواهید کرد که در طول مدت روز بیشتر از پیش انرژی دارید و سر حال‌تر هستید.

  • جهت مشاهده ی مطالب بییشتر بر روی دکمه ی زیر کلیک کنید !

بدضعیف بودمتوسطخوب بودبسیار عالی ( تعداد ارزیابی ها 3, میانگین: 5٫00 out of 5)


Loading…

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی :

Telegram
WhatsApp
Facebook
Twitter
Google+
LinkedIn

bellicon

یکی ازشرکت های فعال در زمینه ی ترامپولین و آموزش ورزش های مرتبط با آن ، مانند جامپینگ فیتنس
مشاهده سایت