icon-balance

تمرینات تقویت تعادل ( balance )

توضیحات کوتاه

تمرینات تقویت تعادل :

‌در این دسته، معمولاً تمرین‌هایی جای دارند که باعث تقویت هماهنگی حرکات فزیکی (عضلات بدن) و ذهنی انسان می‌شوند؛ این تمرین‌ها باعث می‌شوند تا ذهن انسان به راحتی موقعیت فزیکی بدن را در فضا رهگیری کرده و حرکات آن را تحت کنترل داشته باشد تا تعادل بدن دائماً بر قرار باشد. استفاده از این دستگاه خطر و احتمال آسیب ناشی از افتادن را به حداقل رسانده و به ورزشکاران کمک می‌کند تا به راحتی ذهن و بدن خود را هماهنگ نموده و از مزایای ترامپولین بهره ببرند.

تمرینات تقویت تعدل
ویدئو های آموزشی

ویدئو آموزشی ترامپولین شماره B21

” تمرکز و هماهنگی ( PART 1 ) “

تعداد پرش : 300

زمان : 8 دقیقه 

سطح تمرین  : 4 متوسط

کالری مصرفی : 34

ویدئو آموزشی ترامپولین شماره B22

تمرکز و هماهنگی ( part 2 )

تعداد پرش : 256

زمان : 6 دقیقه 

سطح تمرین  : 3 سبک

کالری مصرفی : 30

ویدئو آموزشی ترامپولین شماره B23

تمرکز و هماهنگی ( part 3 )

تعداد پرش : 285

زمان : 7 دقیقه 

سطح تمرین  : 3 سبک

کالری مصرفی : 30

دیگر دسته بندی ها
تمرینات تقویت تعادل

 ورزشکاران حرفهای اهمیت حفظ تعادل را به خوبی درک میکنند به همین خاطر است که بسیار از آنها به استفاده از ترامپولین روی آوردهاند. این ورزشکاران در استفاده از ترامپولین نه تنها به بهبود تعادل بدن خود میپردازند بلکه از این وسیله برای یک تمرین بدن سازی کامل نیز بهره میگیرند. در تمرینات تقویت تعادل‌‌، معمولاً تمرین‌هایی جای دارند که باعث تقویت هماهنگی حرکات فیزیکی (عضلات بدن) و ذهنی انسان می‌شوند‌.

 این تمرین‌ها باعث می‌شوند تا ذهن انسان به راحتی موقعیت فیزیکی بدن را در فضا رهگیری کرده و حرکات آن را تحت کنترل داشته باشد تا تعادل بدن دائماً برقرار باشد. حفظ تعادل از بسیاری جهات حائز اهمیت میباشد چرا که باعث جلوگیری از افتادن و در نتیجه جلوگیری از آسیبهای جدی ناشی از افتادن به خصوص در سالمندان میشود. 

ویدیو‌‌های آموزشی بخش تمرینات تقویت تعادل به ورزشکاران کمک می‌کند تا به راحتی ذهن و بدن خود را هماهنگ نموده و از مزایای ترامپولین بهره ببرند. لازم به ذکر است که ویدیوهای آموزشی این بخش محدودیت سنی نداشته و ورزشکاران در تمامی سنین می‌توانند از این آموزش‌ها استفاده نمایند. آموزش‌های این بخش حتی برای فعالیت‌های روزمره نیز مفید بوده تا افراد کنترل بیشتری بر روی بدن خود داشته و تعادل لازم را برای فعالیت‌های روزانه خود کسب نمایند.

 زمانی که شما با آموزش‌های این بخش شروع به استفاده از ترامپولین می‌کنید بدن شما به صورت نا‌خودآگاه در یک راستا قرار می‌گیرد و شما وادار می‌شوید که بدن خود را در قالب و ساختار درست قرار دهید. این عمل به مرور چهارچوب کلی بدن شما را اصلاح نمود و به شما کمک می‌کند که از حالت‌های نامناسب حرکتی فاصله بگیرید.

علاوه بر این در هر بار پرش بر روی ترامپولین مخچه و گوش داخلی مغز انسان فعال شده و به ماهیچه‌های شما دستورات لازم برای حفظ تعادل را صادر می‌کند. به عبارت دیگر این آموزش‌های به گونه‌ای برای فعال و تقویت شدن عصب¬های مغزی طراحی شده‌اند.

  • جهت مشاهده ی مطالب بییشتر بر روی دکمه ی زیر کلیک کنید !

بدضعیف بودمتوسطخوب بودبسیار عالی ( تعداد ارزیابی ها 2, میانگین: 5٫00 out of 5)


Loading…

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی :

Telegram
WhatsApp
Facebook
Twitter
Google+
LinkedIn

bellicon

یکی ازشرکت های فعال در زمینه ی ترامپولین و آموزش ورزش های مرتبط با آن ، مانند جامپینگ فیتنس
مشاهده سایت