مقالات

قیمت های خرید ترامپولین

قیمت خرید ترامپولین

قیمت های خرید ترامپولین در ایران با توجه به نوسانات بازار ارز و همچنین واردات نسبتا مشکل قطعات از کشور های دیگر، در هر روز متغیر می باشد. این امر باعث شده که اکثر فروشندگان از این موضوع جهت جذب سود بیشتر هنگام فروش و ارائه محصولات بی کیفیت استفاده کنند بطوری که اگر در بازار ارز و واردات با نوسانات ۵% مواجه شوند سودی معادل ۵۰% (۱۰ برابر) بر روی محصول اعمال میکنند. و یا خریداران نا آگاه هنگام خرید ترامپولین بدلیل عدم آگاهی کامل از اجناس و مدل ها اقدام به خرید اقتصادی با برند های غیر معتبر و غیر استاندارد می کنند. خرید ترامپولین ارزان و نا مناسب که بدون استاندارد های روز دنیا تولید شده اند، شاید در نگاه اول اقتصادی به نظر رسد اما در آینده و هنگام استفاده از این وسیله آسیب های جدی به سلامت مصرف کننده و همچنین جهت خرید لوازم مصرفی این ترامپولین ها باید هزینه های بسیار بیشتری صرف شود.

بیشتر بخوانید   عضله سازی بی نظیر و غیر قابل باور همزمان با افزایش وزن

در فروشگاه ایران ترامپولین تمامی اجناس با آخرین استاندارد های روز دنیا با ضمانت نامه کتبی ارائه میشود که با افتخار اعلام میکنیم که ایران ترامپولین اولین و تنها وارد کننده و تولید کننده ترامپولین های استاندارد با برند آیترام در ایران می باشد.

مشاوران فروش و تولید در مجموعه بزرگ ایران ترامپولین بر این باور هستند که با توجه به اختلاف فراوان در قیمت های خرید ترامپولین، خریداران در هنگام خرید از فروشگاه های متفرقه حتما به اصالت کالا و استاندارد های آن توجه کنند چرا که به تازگی فروشگاه هایی نو پا اقدام به فروش اینترنتی ترامپولین کرده اند و بعد از خرید محصول، اجناسی متفاوت با محصول درج شده در وبسایت به مشتریان تحویل می دهند که بدون برند معتبر و بدون شناسه می باشد. استفاده از این اجناس دارای ریسک بسیار بالایی میباشد به این دلیل که در صورت بروز مشکل در قطعات و یا به وجود آمدن مشکل برای خریدار هنگام استفاده از دستگاه هیچگونه پشتیبانی رسمی توسط وبسایت فروشنده انجام نمی شود.

بیشتر بخوانید   پریدن روی ترامپولین با اطمینان خاطر!

همانقدر که دستگاه ورزشی ترامپولین میتواند کمک بسیار زیادی در جهت فیتنس و سلامتی داشته باشد، در صورت استفاده از ترامپولین نا مناسب میتواند اثر منفی و غیر قابل جبران برای بدن مصرف کننده داشته باشد. در مقالات قبلی توضیحات کامل تری در مورد تاثیرات و فواید ترامپولین داده شده است که پیشنهاد میشود حتما قبل از خرید مطالعه فرمایید.

از خصوصیات ترامپولین که با دیگر دستگاه های ورزشی متمایز کرده است میتوان به کمک در تناسب اندام اشاره کرد. بصورت روشن تر افرادی که با کمبود وزن (لاغری) و یا افرادی که با اضافه وزن (چاقی) مواجه هستند میتوانند با استفاده از دستگاه ترامپولین بسیار سریع تر از دیگر دستگاه ها بازدهی خواهد داشت. استفاده مداوم از یک ترامپولین خانگی و یا ترامپولین باشگاهی باعث فیتنس و تناسب اندام می شود.

از دیگر فواید ترامپولین میتوان به انجام تمیرانت هوازی، تمرینات قدرتی، تمرینات تمرکز و آرامش، تمرینات تعادل و تمرینات انعطاف پذیری اشاره کرد.

بیشتر بخوانید   ترامپولین در خانه بیل گیتس - ترامپولین در خانه ثروتمندان