منو

هیچ محصول به در سبد خرید موجود نیست

دسته بندی کالا

تقویت سیستم لنفاوی بدن

سیستم لنفاوی / لنفی بدنتان را با itram درمان کنید.

شبکه لنفاوی / لنفی متشکل از مجاری  و ارگانهایی است که سیستم بیولوژیکی بدن را پاکسازی میکند.مایع غلیظی با نام لنف که در بدن گردش میکند و باکتری، ویروس ها و سموم بدن را جمع آوری کرده و با عبور از غدد لنفاوی فیلتر میشود.در این مایع سلول های متخصصی با نام لینفوسیت وجود دارند که به هر ارگانیزم مضر در بدن حمله میکنند.هنگامی که سیستم لنفاوی بدن آلوده ،بیمار یا آسیب دیده باشد شما در معرض بیماری ها و مشکلات سلامتی بسیاری قرار میگیرید که میتواند از پاسخ های نامتناسب بدن نسبت به بیماری ها تا انواع عفونت ها و حتی سرطان متغیر باشد..مشکل معمول دیگری که ممکن است در نقصان سیستم لنفاوی رخ دهد بیماری لنفودما است که منجر به ورم کردن دست و پا به علت عدم تخلیه و جریان مایع لنف میشود.

تاثیر انرژی بخش ورزش با iTram بر روی سیستم لنفاوی شما به تخلیه سموم ، باکتری ها از بدن شما منجر می شود. ترامپولین بدن شما را از درون به بیرون به نشاط آورترین روش ممکن پاکسازی میکند.

شاید همین حالا در معرض بیماری های لنفاوی قرار داشته باشید به ما بپیوندید و از سلامتی لذت ببرید

مراقب بدنتان باشید،بدنتان نیز مراقب شما خواهد بود

بواقع زنده بودن معنی و مفهوم تحرک داشتن است.

ما در بدن خود دوبرابر حجم خون خود مایع لنفاوی داریم و این در حالی است که قلبی برای به جریان انداختن آن در بدن خود نداریم! به جای آن سیستم لنفاوی به تحرک فیزیکی و گرانش و انقباض و انبساط ماهیچه ها وابسته است.هزاران سال پیش نیاز به شکار حیوانات و تلاش برای بدست آوردن غذا،سیستم ایمنی و لنفاوی بدن اجدادمان را به اندازه کافی فعال نگه میداشت تا در برابر بیماری ها مقاومتر بوده و سالم بمانند ولی امروزه چنین نیست.امروز ما درون خودرو خود می نشینیم،جلوی تلویزیون و کامپیوتر می نشینیم و مایع لنفاوی در بدن ما نیز از حرکت ایستاده و می نشیند!

گیتون و هالت در کتاب فیزیو لوژی پزشکی اصل مطلب را به خوبی بیان کرده اند:پمپ مایع لنفاوی هنگام تمرینات ورزشی به خوبی فعال میشود و حتی تا ۱۰ الی ۳۰ برابر حالت معمولی  افزایش میدهد.بالعکس هنگام استراحت و خواب جریان مایع لنفاوی بسیار آرام و حتی در حد صفر است.

به وضوح میتوان دریافت بدن ما برای تحرک و فعالیت ساخته شده است.بدون فعالیت فیزیکی ما در معرض بیماری ها قرار خواهیم گرفت.

تنها با چند دقیقه استفاده از ترامپولین های itram مایعات لنفاوی را در بدن خود جاری نگه دارید و از سلامتی لذت ببرید.

سم زدایی

سم زدایی از بدن امروزه رمز سلامتی است.

در واقعیت، بدن شما کار خود را به خوبی در سم زدایی وارد است.فقط نیاز است تا شما نقش خود را نیز در این فرایند بازی کنید.به این معنی که تغذیه سالم را برای خود عادت کنید،به اندازه کافی و متناسب با بدن خود ورزش و تحرک داشته باشید و به اندازه کافی بخوابید.به زودی نتیجه آن را در سلامت فیزیکی ، روحی و ایمنی بدن خود تجربه خواهید کرد.

قسمت تحرک و ورزش مناسب از این معادله با سه متغیر را به راحتی میتوانید با مینی ترامپولین های شرکت ما حل کنید. ریباندینگ با ترامپولین نه تنها به نرمی و با بازده فراوان سیستم گردش خون ، قلب و عروق ، ماهیچه ها و استخوان بندی بدن شما را تقویت میکند بلکه سیستم لنفاوی و ایمنی بدن شما را بهبود می بخشد.نتیجه این امر ساختن بدنی ورزیده و آماده برای دفع سموم از خود است.

متاسفانه این عقیده که با تعریق تمام سموم از بدن دفع می شوند،دیگر افسانه ای بیش نیست . لازم به ذکر است که تنها ۱درصد از سموم موجود در بدن به واسطه تعریق و از طریق سطح پوست خارج میشود.در حقیقت حتی تعریق بیشتر و پاکسازی بیش از حد سطح بدن مشکلات پوستی مانند انواع اگزما و حساسیت ها را ایجاد خواهد کرد. بنابراین اگر فکر می کنید با سونا رفتن و تعریق سموم را از بدن خود دفع می کنید کاملا در اشتباه هستید.

بنابراین در هزینه ها و عوارض جانبی تعریق زیاد و مصرف داروها با عوارض جانبی مختلف صرفه جویی کرده و به سیستم سم زدایی طبیعی بدن خود اعتماد کنید و تمرینات ورزشی خانگی با ترامپولین های خانگی و آپارتمانی همین امروز این عمل را شروع کنید.

اجازه ندهید بیماری لنف ادم ( التهاب غدد لنفاوی) زندگی شما را لنگ کند

اجازه ندهید بیماری لنفودما زندگی شما را لنگ کند

آب زندگیست ولی نه هنگامی که راکد شود.در بیماری لنفودما مایع لنف در بدن راکد شده و منجر به ورم کردن دست یا پا می شود. بیماری لنفودما معمولا در نتیجه عمل جراحی ،گرفتگی در غدد لنفاوی و یا سیستم لنفاوی آسیب دیده بروز میکند. پریدن بر روی ترامپولین به حد باورنکردنی ای برای این بیماری مفید است.تمرینات آرام با این وسیله به پمپاژ مایع گیر افتاده و راکد شده در غدد لنفاوی و گردش دوباره آن در شبکه لنفاوی می شود و باعث کاهش فشار در دست و پای ورم کرده می شود. به عنوان جایزه و نتیجه جانبی هم تمرین مناسبی به قلب و عروق خود داده اید که منجر به تناسب اندام و کاهش وزن میشود که برای بیماران لنفودما اهمیت بالایی دارد. مطالعات نشان داده این موارد فاکتورهای کنترل علایم بیماری لنفودما است.

تمرینات را به آرامی شروع کنید

به یاد داشته باشید که نیازی نیست تا از آن طرف بام پرت شوید.اگر به خود با پریدن بلند و شدید فشار آورید از این ورزش لذت نخواهید برد و کمک زیادی به بدن خود نمی کنید.ورزش منظم و با شدت متوسط با این وسیله تمام چیزی است که شما برای کاهش وزن و تناسب اندام به آن نیاز دارید.و حتی اگر به بیماری لنفودما دچار هستید  تمرینات نرم و آهسته در ابتدای استفاده اهمیت بیشتری پیدا میکند. اجازه دهید تا جاذبه زمین و فنر های با کیفیت ترامپولین های iTram باقی کارها را انجام دهند. شدت حرکات ورزشی را به مرور افزایش دهید و هر زمان درد و یا ورم بدن بیشتر شد شدت حرکات را کاهش دهید و یا متوقف کنید.حتی ممکن است نیاز باشد تا از باندآژ ورزشی و تحت فشار دادن عضو متورم هنگام ورزش استفاده کنید.

دستور پزشک

اگر از بیماری لنفودما رنج می برید پیشنهاد میشود از پزشکتان در مورد شدت حرکات ورزشی سوال کنید تا با در نظر گرفتن گستردگی بیماری لنفودما و علت بروز این بیماری نسبت به حرکات ورزشی مناسب تجویز نمایند.نکته مهم دیگر بستن عضو متورم با بانداژ و تحت فشار قرار دادن به میزان مناسب است که پیشنهاد می شود نوع و نحوه آن را پزشک شما پیشنهاد دهد.

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A