تمام طول عمر خود را سر حال و در سلامتی زندگی کنید

برای پرانرژی و سرحال بودن هرگز دیر نیست

همه پزشکان ، مربیان تربیت بدنی ، ورزشکارانا حرفه ای و حتی مراکز درمانی و سلامتی در سطح بین الملی ترامپولین را به عنوان یهترین وسیله ورزشی جهت ارتقاء سطح سلامتی ، تناسب اندام و چالاکی بر خواهند شمرد. اگر این موضوع برای شما ابهام دارد جالب است بدانید  ترمپولین های itram تحت نظارت سختگیرانه ترین استاندارد های اروپایی طراحی و ساخته میشوند و TUV-REGHNLANN وظیفه کنترل کیفی و بررسی تطابق استاندارد این محصول با استاندارد های زیست محیطی و امنیتی می باشد. En71از تست هایی است که این شرکت از کلیه محصولات میگیرد و در صورت صلاحدید تاییدیه اعطا میشود.

ورزش اکسیر جوانی است و بدن ما  در دوران جوانی به آن احتیاج دارد به درستی پروزش بیابد.در بزرگسالی به این اکسیر نیاز دارید تا قدرت و سلامتی خود را حفظ کنید.واقعیت این است که اکثر افراد با افزایش سن کمتحرک تر میشوند. در حقیقت آمارهای  دپارتمان سلامت آمریکا  نشان میدهد که فقط ۱۷ درصد از مردان و ۱۳ درصد از خانم ها با سن بالای ۶۵ به اندازه کافی ورزش میکنند . این درحالی است که باید کاملا برعکس باشد و ورزش کردن برای سالمندان بسیار حیاطی است. ورزش به سالمندان کمک میکند از کاهش تراکم استخوان و بروز پوکی استخوان و شکستگی های ملال آور  و بسیاری بیماری های وابسطه به سن بالا پیشگیری کنند .

اگر نمیخواهید در سنین بالای ۵۰ سال کمر درد های ملال آور روزانه زندگی شما را سخت کند و یا دچار شکستی های مکرر ناشی از پوکی استخوان شوید  از همین امروز برای سبک زندگی بهتر و فعالتر برنامه ریزی کنید. . ورزش و تحرک ملایم روزانه بهترین راهکار است و ما ترامپولین را به عنوان بهترین وسیله ورزشی اثباط شده له شما پیشنهاد میکنیم.

یک برگ جدید سرشار از جوانی در صفحات کتاب زندگی خود اضافه کنید.

وقتی احساس تناسب اندام و شادابی کنید عدد سن هیچ اهمیتی ندارد !