فواید ترامپولین برای قلب و عروق

بدن ما برای پرش ساخته شده است

طومار مزایای استفاده از ترامپولین بلند است و ما به شما حق می دهیم اگر باور کردن این همه مزیت در یک وسیله ساده سخت باشد. برای حقیقت داشتن زیادی خوب به نظر می آید.چطور یک وسیله ساده و بامزه این همه برای سلامت بدن میتواند مفید باشد؟ پاسخ این سوال در سبک زندگی کم تحرک  و مدرن امروزی نهفته است. در واقع بدن ما برای این ساخته نشده که هر روز صبح از تخت خواب بلند شود، پشت فرمان ماشین قرار گیرد و حداقل ۸ ساعت از طول روز را پشت میز کار قرار گیرد و دوباره پشت ماشین نشسته و به خانه برگرد تا استراحت کند! ۵ هزار سال پیش اجداد ما با الهام گرفتن از حیوانات به دنبال میوه و حبوبات کیلومترها سرگردان بودند.در دریاها و رودخانه ها برای شکار ماهی و خوراک ساعت ها شنا می کردند و بدن انسان برای این اعمال بسیار مناسب طراحی شده بود.

شکارچیان در عصر دیجیتال !

بدن ما همچنان همان سطح فعالیت بدنی را برای پیشرفت و سلامت نیاز دارد. بدون آن ما در معرض مشکلات و بیماری های فراوانی قرار خواهیم گرفت که برخی از آنها امروزه بسیار رایج هستند.بدن انسان در زندگی روزمره امروزی مانند یک اتومبیل پیشرفته مسابقه ای است که در یک مسیر آرام درون شهری با سرعت کم حرکت میکند و به هیچ وجه از تمام توانایی خود استفاده نمی کند.

استفاده از ترامپولین در ورزش مانند یک تجدید قوای همه جانبه از تک تک اندام های بدن است. ترامبولین قلب را تقویت میکند، ظرفیت شش ها را افزایش میدهد و استخوان ها را در برابر کاهش تراکم و پوکی مقاوم میکند و دیگر احساس شکنندگی در بدن خود نخواهید کرد. شما چربی سوزی، افزایش انرژی و استحکام کلی بدن، افزایش توانایی در حفظ تعادل را با ترامپولین تجربه خواهید کرد. همچنین سیستم ایمنی بدن و دفع سموم از سطح بدن را بهبود می بخشد و جالب این است که تمام این مزایا به صورت همزمان اتفاق می افتد.

استفاده تنها چند دقیقه از ترامپولین در روز مایحتاج روزانه بدن شما برای تجدید سلامتی، تناسب اندام و آرامش ذهنی را  تامین خواهد کرد.