بهترین تمرین ورزشی بر روی زمین

الزاما نیازی نیست که شما یک دانشمند هوافضا و متخص شاتل های فضایی باشید تا دریابید بهترین تمرین ورزشی برای بشر چیست! درحالی که این دانشمندان اکنون میدانند چه ورزشی برای بشر بهترین است.

متخصصین nasa  بر اساس تحقیقتشان دریافته اند که تمرین بر روی ترامپولین بهترین ورزشی است که تا کنون بشر کشف کرده است.

اگر کمی فکر کنیم میبینیم که این موضوع زیاد هم دور از ذهن نیست. ما هم مانند فضا نوردان تمام طول روز خود را برای مقابله با نیروی گرانش زمین تلاش میکنیم. نوزادی که برای اولین بار تلاش میکند سر خود را بالا آورده و نگه دارد، کودک نوباوه ای که برای اولین بار روی پای خود می ایستد و برای اولین بار زمین میخورد تا یاد بگیرد چگونه راه برود و یا افراد بالغ که از روی چاله و یا مانع میپرند ، تماما اتفاقاتی است که در طول زندگی روز مره با آنها سروکار داریم.

پریدن خالصترین و بنیادین ترین راهی است که ما در این چرخه گرانش زمین در زندگی روزمره با آن درگیر هستیم. بدن ما توان مقابله با آن را می آموزد چون برای این کار ساخته شده است و برای کارکرد صحیح نیازمند این حرکت بنیادین(پریدن) است.

Itram نیروی گرانش زمین را برای شما به خدمت میگمارد و هنگام پرش بر روی آن  شرایط بیوزنی در بااترین نقطه پرش احساس کرده و هنگام فرود بر روی صفحه پرش ترامپولیبن تا ۴ برابر وزن شما به تمام بدن نیرو وارد میشود.

طراحی منحصر به فرد و مرغوب ترامپولین های itram مزایای پریدن بر روی ترامپولین را به حداکثر رسانده به نحوی که تنش و استرس وارد به بدن هنگام فرود بر روی سطح طرامپولین به حد اقل رسیده و پرشی بسیار نرم را تجربه خواهید کرد. استفاده تنها چند دقیه از ترامپولین در طول روز شما را به سطح بالایی از سلامتی و انعطاف بدنی خواهد رساند.

ایران ترامپولین- علمی

فواید ترامپولین برای بدن

“هر چیز که بالا برود پایین خواهد آمد”
ایزاک نیوتن کاشف نیروی گرانش

0041-gravity-isaac-newton-bellicon-105x105

“هرچیز که پایین می آید باید بالا برود!!”
جورج نیسن پدر ورزش ترامپولین در المپیک

0041-gravity-isaac-newton-bellicon-104x104
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A