0055-balance-poise-coordination-bellicon-597x872

همه چیز در حالت تعادل زیباست

تعادل خود را بدست اورید

زندگی هنر حفظ تعادل است و تعادل برای سلامتی ضروری  است.

ورزشکاران حرفه ای میدانند حفظ تعادل برای انجام حرکات و تمرینات جسمانی چه اندازه اهمیشت دارد.به همین دلیل امروزه در سراسر دنیا ورزکاران حرفه ای متعددی به ترامپولین برای تمرینات خود روی آورده اند.ریباندینگ و ترامپولین ورزشی است که همزمان با تمرین دادن تمام عضلات بدن ، حفظ تعادل و تمرکز حرکتی را به طور موثر بهبود میبخشد. تعادل در میدان زندگی اهمیت بیشتری نیز میابد.حفظ تعادل نتنها  ما را در انجام بهتر فعالیت های روز مره کمک میکند بلکه  آسیب دیدگی های ناشی از زمین خوردن و مانند آن در طی فعالیت های روزمره را کاهش میدهد.در هر حال ، سن شما و سطح توانایی جسمانی شما هرچه که باشد میتوانید برای داشتن کنترل بیشتر بر روی حفظ تعادل و پایداری بدن خود تلاش کرده و آن را ارتقاع دهید.

0056-exercise-all-638-muscles-bellicon

متعادل و صاف بایستید

وقتی پریدن با ترمپولین  را شروع میکنید، بدن شما به صورت خودکار تلاش میکند صاف و در حالت تعادل قرار بگیرد.با هر پرش گوش میانی فعال شده و اعضای بدن را برای حفظ تعادل هدایت میکند.بنابراین هنگامی که  با ترمپولین ورزش میکنید به صورت ناخودآگاه  تمام ماهیچه های بدن شما خصوصا ماهیچه های بزرگ بدن در قسمت میانی و پایین تنه، پاها و کمر که برای حفظ تعادل نقش مهمی دارند تقویت میشوند.این  مطلب را از ما بپذیرید که استفاده از ترمپولین بدن شما را از شصت پا تا فرق سر تقویت میکند

0058-promotes-good-posture-bellicon-463x611

قدرت ، وقار و تعادل

بیش از ۲۰ هزار نفر سالانه در کشور به علت آسیب های ناشی از زمین خوردن سروکارشان به اطاق های اورژانس میافتد. خشبختانه  جزیی از این آمار نبودن کار سختی نیست. بهبود حفظ تعادل و فدرت و استحکام هسته میانی بدن با استفاده از ترامپولین به شما کمک میکند تا انواع خم شدن ها ، چرخید ن ها و نشست و برخواست های ناشی از فعالیت های روزمره تعامل بهتری داشته باشید.همچنین احتمال زمین خوردن بواسطه لیز خوردن بر روی یخ کاهش میابد و همچنین توانایی شما در ایستادن بر روی دو پای خود بجای نشستن  در سراشیب های نسبتا شدید را بسیار افزایش میدهد.

تمام مطالب این مقاله دارای پشتوانه علمی است.دکتر دیتر برایتکر (dr.diterbreithecker) ریس اتحادیه پزشکی ورزشی آلمان (BAG) بر روی ترامپولین تحقیقاتی انجام داده است . وی تایید کرده است که ترامپولین انجام حرکات ورشی را آسانتر کرده و آسیب های وارد بر مفاصل را تا حد زیادی کاهش میدهد و همچنین ماهیچه های پیچیده و اثر گذار بر قابلیت حفظ تعادل را تقویت میکند.

با ریباندینگ پیوند بخورید

حقیقت این است که احساس حفظ تعادل در هر فرد با فرد دیگر متفاوت است.با این حال توانایی حفظ تعادل برای همه قابل ارتفا است. برای افرادی که به پایداری اولیه بیشتری احتیاج دارند دستگیره های محافظ ، با کیفیت بسیار بالا و مقاوم تهیه شده که بسته به نیاز افراد میتوان از یک عدد و یا یک جفت بهره ببرید.هدف این دستگیره ها تامین حداکثر پایداری و تعادل برای افراد با سطوح توانایی مختلف و یا بعضا با مشکلات حرکتی و  سلامتی و قدرتی است.

0169-support-hand-bar-secure-safe-grip-balance-bellicon
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A