تقویت سیستم لنفاوی بدن

سیستم لنفاوی / لنفی بدنتان را با itram درمان کنید.

ایران ترامپولین - سیستم لنفاوی

شبکه لنفاوی / لنفی متشکل از مجاری  و اورگانهایی است که سیستم بیولوژیکی بدن را پاکسازی میکند.مایع غلیظی با نام لنف که در بدن گردش میکندو باکتری، ویروس ها و سموم بدن را جمع آوری کرده و با عبور از غدد لنفاوی فیلتر میشود.در این مایع سلول های متخصصی با نام لینفوسیت وجود دارند که به هر اورگانیزم مضر در بدن حمله میکنند.هنگامی که سیستم لنفاوی بدن آلوده ،بیمار یا آسیب دیده باشد شما در معرض بیماریها و مشکلات سلامتی بسیاری قرار میگیرید که میتواند از پاسخ های نامتناسب بدن نسبت به بیماری ها تا انواع عفونت ها و حتی سرطان متغیر باشد..مشکل  معمول دیگری که ممکن است در نقصان سیستم لنفاوی رخ دهد بیماری لیمنفودما است که منجر به ورم کردن دست و پا به علت عدم تخلیه و جریان مایع لنف میشود.

تاثیر انرژی بخش ورزش با iTram بر روی سیستم لنفاوی شما به تخلیه سموم ، باکتری ها از بدن شماست. ترامپولین بدن شما را از درون به بیرون به نشاط آورترین روش ممکن پاکسازی میکند.

شاید همین حالا در معرض بیماری های لنفاوی قرار داشته باشید به ما بپیوندید و از سلامتی لذت ببرید

مراقب بدنتان باشید،بدنتان نیز مراقب شما خواهد بود

بواقه زنده بودن معنی و مفهوم تحرک داشتن است

ما در بدن خود دوبرابر حجم خون خود مایع لنفاوی داریم و این در حالی است که قلبی برای به جریان انداختن آن در بدن خود نداریم !!بجای ان سیستم لنفاوی به تحرک فیزیکی و گرانش و انقباض و انبساط ماهیچه ها وابسته است.هزاران سال پیش  نیاز به شکار حوانات و تلاش برای بدست آوردن غذا سیتم ایمنی و لنفاوی بدن اجدادمان را به اندازه کافی فعال نگه میداشت تا در برابر بیماریها مقاومتر بوده و سلامت بمانند.امروزه ولی چنین نیست.امروز ما درون خودرو خود میشینیم جلوی تلویزیون و کامپیوتر مینشینیم و مایع لنفاوی در بدن ما نیز از حرکت ایستاده و مینشینید!

گیتون و هالت در کتاب فیزیو لوژی پزشکی اصل مطلب را به خوبی بیان کرده اند:پمپ مایع لنفاوی هنگام تمرینات ورزشی به خوبی فعال میشود و حتی تا ۱۰ الی ۳۰ برابر حالت معمولی  افزایش میدهد.بالعکس هنگام استراحت و خواب جریان مایع لنفاوی بسیار آرام و حتی در حد صفر است.

به وضوح میتوان دریافت بدن ما برای تحرک و فعالیت ساخته شده است.بدون فعالیت فیزیکی ما در معرض بیماری ها قرار خواهیم گرفت.

تنها با چند دقیقه استفاده از ترامپولینهای itram مایعات لنفاوی را در بدن خود جاری نگه دارید و از سلامتی لذت ببرید.

video-Doctor-Liebell-expert-Osteoporosis-clip-bellicon-574x313

سم زدایی

سم زدایی از بدن امروزه رمز سلامتی است.

در واقعیت، بدن شما کار خود رابه خوبی در سم زدایی از بدن وارد  است.فقط نیاز است تا شما نقش خود را نیز در این فرایند بازی کنید.به این معنی کهتغذیه سالم را برای خود عادت کنید ، به اندازه کافی و متناسب با بدن خود ورزش و تحرک داشته باشید و به اندازه کافی بخابید.به زودی نتیجه آن را در سلامت فیزیکی ، روحی و ایمنی بدن خود تجربه خواهید کرد.

قسمت تحرک و ورزش مناسب از این معادله با سه متغییر رارا به راحتی میتوانید با مینی  ترامپولین های شرکت ما حل کنید. ریباندینگ با ترامپولین نتنها به نرمی و با باده فراوان سیستم گردش خون ، قلب و عروق ، ماهیچه ها و استخوانبندی بدن شما را تقویت میکند بلکه سیستم لنفاوی و ایمنی بدن شمما را بهبود میبخشد.نتیجه این امر ساختن بدنی ورزیده و آماده برای دفع سموم از خود است.

متاسفانه این عقیده که با تعریق تمام سموم از بدن دفع میشوند دیگر افسانه ای بیش نیست . لازم به ذکر است که تنها ۱ درصد از  سموم موجود در بدن به واسطه تعریق و از طریق سطح پوست خارج میشود.در حقیقت حتی تحریق بیشتر و پاکسازی بی از حد سطح بدن مشکلات پوستی مانند انواع اگزوما و حساسیت ها را ایجاد خواهد کرد. بنا بر این اگر فکر میکنید با سونا رفتن و تعریق سموم را از بدن خود دفع میکنید کاملا در اشتباه هستید.

بنابراین در هزینه های و عوارض جانبی تعریق زیاد و مصرف دارو ها با عوارض جانبی مختلف صرفه جویی کرده و به سیستم سمزدایی طبیعی بدن خود اعتماد کنید و تمرینات ورزشی خانگی با ترامپولین های خانگی و آپارتمانی همین امروز این عمل را شروع کنید.

0099-active-detox-bellicon-599x731

اجازه ندهید بیماری لنف ادما ( التهاب غدد لنفاوی) زندگی شما را لنگ کند

اجازه ندهید بیماری لیمفودما زندگی شما را لنگ کند

آب زندگیست ولی نه هنگامی که راکد شود.در بیماری لیمفودما مایع لنف در بدن راکد شده و منجر به ورم کردن دست یا پا میشود. بیماری لیمفودما معمولا در نتیجه عمل جراحی ،گرفتگی در غدد لنفاوی و یا سیتسم لنفاوی آسیب دیده بروز میکند. پریدن بر روی ترامپولین به حد باورنکردنی برای این بیماری مفید است.تمرینات آرام با این وسیله به پمپاژ مایع گیر افتاده و راکد شده در غدد لنفاوی و گردش دوباره آن در شبکه لنفاوی میشود و باعث کاهش فشار در دست و پای ورم کرده میشود. به عنوان جایزه و نتیجه جانبی هم تمرین مناسبی به قلب و عروق خود داده اید که منجر به تناسب اندام و کاهش وزن میشود که برای بیماران لنفودما اهمیت بالایی دارد. مطالعات نشان داده این موارد فاکتورهای کنترل علایم بیماری لنفودیما است.

0100-Lymphedema-contol-blockage-exercise-bellicon-200x139

تمرینات را به آرامی شروع کنید

به یاد داشته باشید که نیازی نیست تا از آنطرف بام پرت شوید.اگر به خود با پریدن بلند و شدید فشار آورید از این ورزشس لذت نخواهید برد و کمک زیادی به بدن خود نمیکنید.ورزش منظم و با شدت متوسط با این وسیله تمام چیزی است که شما برای کاهش وزن و تناسب اندام به آن نیاز دارید.و حتی اگر به بیماری لنفودما دچار هستید  تمرینات نرم و آهسته در ابتدای استفاده اهمیت بیشتری پیدا میکند. اجازه دهید تا جاذبه زمین و فنر های با کیفیت ترامپولین های iTram باقی کار ها را انجام دهند. شدت حرکات ورزشی را به مرور افزایش دهید و هزر زمان درد و یا ورم بدن بیشتر شد شدت حرکات را کاهش دهید و یا متوقف کنید.حتی ممکن است نیاز باشد تا از باندآز ورزشی و تحت فشار دادن عضو متورم هنگام ورزش استفاده کنید.

0101-Lymphedema-intensity-controlled-increase-exercise-bellicon-200x238

دستور پزشک

اگر از بیماری لنفودما رنج میبرید پیشنهاد میشود از پزشکتان در مورد شدت حرکات ورزشی سوال کنید تا با در نظر گرفتن گستردگی بیماری لنفودما و علت بروز این بیماری نسبت به حرکات ورزشی مناسب تجویز نمایند.نکته مهم دیگر بستن عوض متورم با بانداژ و تحت فشار قرار دادن به میزان مناسب است که پیشنهاد میشود نوع و نحوه آن را پزشک شما پیشنهاد دهد.

0102-Lymphedema-exercise-consult-doctor-bellicon-200x175
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A