تاثیر ترامپولین در کنتر دیابت

0116-calms-relaxes-body-mind-bellicon

به بدن خود کمک کنید سطح انسولین را تنظیم کند!

دیابت نوع ۲ شایع ترین تنوع دیابت در جهان است.اگر چه علت اصلی فشار خون بالا بواسطه سطح بالای قند در خون تا به امروز کشف نشده، ولی عواملی مانند فاکتور های ژنتیکی ، مشکلات وزن  و کم تحرکی در بروز و پیشرفت این بیماری در افراد جامعه نقش بسزایی دارند.

ورزش با ترمپولین های iTram نوعی از تمرینات هوازی را برای شما فراهم میکند که بواسطه آنها از بروز دیابت پیشگیری شده و علایم آن کاهش میابد. چه  شما به بیماری دیابت دچار باشید که از انسولین استفاده میکنید و چه  فردی سالم هستید،پریدن بر روی یک ترامپولین یه شما کمک میکند سطح هرمونها را با کاهش سطح قند خون ، در بدن تنظیم کنید و قابلیت جذب گلوکز در سلول های بدن را افزایش دهید.در حقیقت اثر این تمرینات ورزشی ۲۴ ساعت در بدن باقی میماند و با یک برنامه مفرح روزانه با استفاده چند دقیقه در روز از ترمپولین میتوانید به خوبی سطح قند خون را منظم نگه دارید.

ورزشی بدون آسیب و با بازده بالا

اگر به دیابت دچار هستید، لازم است حساب شده وارد عرصه درمان شوید.اگر ورزش را با شدت و سنگین شروع کنید بدن شما قند خون را بالا میبرد تا برای سلول های بدن شما سوخت تامین کند و این وضعیت مطلوبی نیست. با پیروی از تمرینات سطح متوسط و کنترل شده با ترمپولین  بهترین و امنترین مسیر را برای ورزش و تقویت بدن خود در مقابله با بیماری دیابت و کاهش علایم آن انتخواب کرده اید. ورزش هایی که در ان ضربات شدید و ناگهانی به بدن وارد میشود( حتی دویدن بر روی آسفالت یا تریدمیل بدون کفش استاندارد) میتواند منجر به آسیب های شدید به چشم و بینایی (retinopathy)  و یا آسیب به عصب های پا (peripheral neuropathy)و عواقب وحشتناک بعد از آن شوند. در این مرحله به اهمیست استفاده از یک سطح نرم و ارتجاعی برای ورزش افراد دیابتی پی میبریم.البته مزایای ترمپولین برای افراد دیابتی در اینجا ختم نمیشود بلکه با ترامپولین ریسک ابتلا به سکته قلبی و مشکلات لبی عروقی نیز کاهش میابد و با سوزاندن کالری بیشتر و کنترل وزن، افزایش توانایی حفظ تعادل، افزایش سطح انرزی روزانه و خواب بهتر در پی خواهد داشت.

ترامپولین برای بانوان
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A