فواید ترامپولین برای قلب و عروق

0065-health-revitalise-renew-bodily-functions-bellicon-849x719

بدن ما برای پرش ساخته شده است

طومار مزایای استفاده از ترامپولین بلند است و ما به شما حق میدهیم اگر باور کردن این همه مزیت در یک وسیله ساده سخت باشد. برای حقیقت داشتن زیادی خوب به نظر می آید.چطور یک وسیله ساده و بامزه این همه برای سلامت بدن میتواند مفید باشد؟ پاسخ این سوال در سبک زندگی کم تحرک  و مدرن امروزی نهفته است. در واقع بدن ما برای این ساخته نشده که هر روز صبح از تخت خواب بلند شود، پشت فرمان ماشین قرار گیرد و حداقل ۸ ساعت از طول روز را پشت میز کار قرار گیرد و دوباره پشت ماشین نشسته و به خانه برگرد تا استراحت کند! ۵ هزار سال پیشاجداد ما با الهام گرفتن از حیوانات به دنبال میوه و حبوبات کیلومترها سرگردان بودند.در دریاها و رودخانه ها برای شکار ماهی و خوراک ساعت ها شنا میکردند و بدن انسان برای این اعمال بسیار مناسب طراحی شده بود.

شکارچیان در عصر دیجیتال !

بدن ما همچنان همان سطح فعالیت بدنی را برای پیشرفت و سلامت نیاز دارد. بدون آن ما در معرض مشکلات و بیماریهای فراوانی قرار خواهیم گرفت که برخی از آنها امروزه بسیار رایج هستند.بدن انسان درزندگی روزمره امروزی مانند یک اتوموبیل پیشرفته مسابقه ای است که در یک مسیر مسیر آرام درون شهری با سرعت کم حرکت میکند و به هیچ وجه از تمام توانایی خود استفاده نمیکند.

استفاده از ترامپولین در ورزش مانند یک تجدید قوای همه جانبه از تک تک اندام های بدن است.ترامبولین قلب را تقویت میکند، ظرفیت شش ها را افزایش میدهد واستخوان ها را در برابر کاهش تراکم و پوکی مقاوم میکند و دیگر احساس شکنندگی در بدن خود نخواهید کرد. شما چربی سوزی، افزایش انرژی و استحکام کلی بدن، افزایش توانایی در حفظ تعادل را با ترامپولین تجربه خواهید کرد. همچنین سیتم ایمنی بدن و دفع سموم از سطح بدن را بهبود میبخشد. و جالب این است که تمام این مزایا به صورت همزمان اتفاق می افتد.

استفاده تنها چند دقیقه از ترامپولین در روز مایحتاج روزانه بدن شما برای تجدید سلامتی، تناسب اندام و آرامش ذهنی را  تامین خواهد کرد.

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A