قوی ، خوش استیل و با ظرافت

iTram مشتراکات زیادی با خانم هایی که از آن برای سلامتی استفاده می کند دارد.

قلب و عروق بانوان قدرت

ما سلایق و نظرات مختلف را درک میکنیم و  وسیله ای مفید، بدون آسیب، مناسب تحرک و تقویت تمام اعضای بدن برای تمام افراد با سطوح مختلف توانمندی و سلیقه ارائه میکنیم. شما چه یک تنیسور ورزیده باشید که برای افزایش سطح چالاکی خود از این وسیله استفاده کنید و چه یک مادر خانه دار که نیازمند است تا برای حمایت از اعضای خانواده قوی باشدو یا حتی فردی با مشغله فراوان که نمیتواند وقت و زمانی مجزا را به ورزش و تحرک اختصاص دهد و نیازمند حداکثر تحرک فیزیکی در کمترین زمان ممکن هست، ایران ترامپولین به یاری شما آمده است.

آماده برای استفاده ، هر زمان که اراده کنید!

داخل منزل و یا در حیاط و محیط باز، در زیر باران و یا آفتاب،  شما تصمیم میگیرید چه زمانی ورزش کنید. ترامپولین های iTRAM با فریم مقاوم در برابر زنگ زدگی و صفحه پرش مقاوم در برابر اشعه فرابنفش نور خورشید، دیگر فرقی نمیکند که شما داخل ساختمان از این وسیله استفاده کنید و یا در خارج از آن، این بدان معنی است که دیگر مجبور نیستید که از بین دو گزینه ورزش کردن در حیاط و یا دیدن برنامه مورد علاقه خود یکی را انتخاب کنید.شما میتوانید هر دوکار را همزمان انجام دهید.

تنها رمز موفقیت و نتیجه گرفتن از ورزش این است که  باید هنگام  فعالیت فیزیکی از آن لذت ببرید تا برای شما کسالت آور نباشد. ما به شما اطمینان میدهیم پس از استفاده  متوجه خواهید شد که نه تنها ترامپولین از دویدن مفرح تر است بلکه متوجه خواهید شد ترامپولین موثر تر نیز هست.

0120-convenient-flexible-indoors-outdoors-mobile-portable-bellicon-399x507

همه عضلات خود را تقویت کنید!

حتی ماهیچه های که فکرش را هم نمیکردید وجود دارند با ترامپولین تحت فشار قرار میگیرند.ترامپولین با استفاده از نیروی گرانش زمین و ترکیب آن با نیروی جذب کننده کش و فنر امکان بهرهگیری از بهترین تمرینات پلیمتریک(تمرینات تخصصی پرشی)، تمرینات اسنتریک، تقویت ستون بدن(هسته بدن) و تقویت قلب و عروق را در سطح جهانی به شما میدهد.به شما اطمینان میدهیم برای تناسب تک تک اعضای بدن از فرق سر تا نوک پا هیچ چیز را مانند ترامپولین پیدا نخواهید کرد.

icon-immune-system

وزن خود راکنید!

جلو نوسانت افزایش و کاهش وزن خود را بگیرید. با ایران ترامپولین وزن خود را کم کنید و آن را کنترل کرده و ثابت نگه دارید.ترمپولین ورزشی خاص است که  علاوه بر درگیر کردن قلب و عروق تمام عضلات بدن را فعال کرده و تقویت میکند. و در کنار آن دارای  مزایای فراوانی برای  سلامتی شما به ارمغان می اورد که  با مشاهده آنها شما را به استفاده مرتب از این وسیله تشویق میکند و شما را به سمت کاهش وزن و تثبیت در وزن ایده آل خود کمک میکند.

icon-weight-control

پوکی استخوان را از خود دورکنید!

کاهش تراکم استخوان در بیماری پوکی استخوان  و در پی آن انواع آرتروز نباید آغاز یک پایان باشند.تمرین کردن بر روی ترمپولین ورزشی بسیار مفید و اثر بخش برای افزایش تراکم استخوان و مقابله با این بیماری ها است. در حقیقت ترمپولین نتنها میتواند پروسه پوکی استخوان و آرتروز را به تعویق بیاندازد بلکه حتی اگر به موقع استفاده از آن شروع شود میتواند از این بیماری  به کلی پیشگیری کند.

icon-osteoarthritis

ما برای شما  تناسب اندام و نشاط را همزمان به ارمغان آورده ایم

از ورزش لذت ببرید

غرزدن را کنار بگذارید و از با ترمپولین از ورزش لذت ببرید. پریدن با ترمپولین به معنا واقعی ورزش کردن و تناسب اندام را برای شما لذت بخش خواهد کرد. رمز جذابیت ترمپولین های itram در کیفیت بالای صفحه پرش و فنرهای مقاوم شده  در مقابل زنگ وزدگی وتابش خورشید است. ما به شما طعم جدید از فیتنس ، تناسب اندام ، سلامتی و نشاط را ارائه خواهیم کرد.

 سلامتی، طول عمر و شادی

با تمام تفریح و نشاطی که ترمپولین دارد ممکن است متوجه نباشید که این وسیله تمام ۶۳۸ ماهیچه موجود در بدن شما را درگیر کرده و تقویت میکند.گستردگی تاثر و اثربخشی این وسیله حتی به سیستم گوارش و قلب و عروق نیز میرسد حتی خواص درمانی و پزشکی آن بر پوکی استخوان و پیشگیری از آرتروز اثبات شده و بسیار قابل توجه است.اثر پریدن با ترمپولین بر استحکام و تراکم استخوان آن را به وسیله ای با ارزش برای بانوان که در معرض پوکی استخوان و آتروز هستند بدل ساخته. از دیگر آثار گرانبهای ترمپولین میتوان به بهبود عملکرد غدد و سیستم لنفاوی اشاره کرد.پریدن با ترمپولین غدد لنفاوی را تحریک کرده و به تخلیه باکتریها و سلول های مرده و سموم جمع آوری شده از سطح بدن کمک فراوانی میکند. چرا همین امروز استفاده از ترامپولین را شروع نکنید؟

0122-women-health-strengthen-muscles-bones-bellicon
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A