تقویت کننده طبیعی سیستم ایمنی بدن

سیستم ایمنی بدن

بواقع سیستم ایمنی بدن به مانند یک شاهکار هنری طراحی و خلق شده است. شبکه ای پیچیده و موثر که اعضای مختف بدن  و میلیون های سلول متخصص را به یکدیگر متصل کرده . سیستم ایمنی بدن قادر است میلیون ها دشمن با القوه را شناسایی کرده و استراتژی های مختلی را برای مقابله با آنها طراحی و اجرا کند. در عین حال این بدان معنی نیست که این سیتم توسط یماری ها دچار مشکل نشده و یا به درمان و دارو نیازی ندارد. هنگامی که  بیمار میوشوید بهترین روش برای بازسازی سیتم ایمنی بدن این است که چیزی را که این سیتم به آن احتیاج دارد تا خود را ترمیم کند به ان برسانید و آن چیزی نیست جز یک رزیم غذایی سالم و یک ورزش هوازی منظم با سطح دشواری متوسط.

مطابق گفته انستیتوی سلامتی امریکا U.S. National Institute of Health  تمرینات ورزشی نتنها کمک میکند تا سیستم ایمنی بدن با بیماری و باکتریهای معمول و عفونت های شریانی مبارزه کند، بلکه احتمال بروز بیماریهای قلبی ، سرطان، و پوکی استخوان را کاهش میده.

پریدن ! سیستم ایمنی بدن شما را فعال میکند

همه ما سیستم ایمنی لازم داریم تا به خوبی با بیماری ها مبارزه کند و توانایی مقابله با آن را داشته باشد.پرش با itram    روش بسیار خوبی برای تقویت سیستم ایمنی بدن است چرا که تحرک و فعالیت بدنی برای تقویت سیستم ایمنی مفید است و همچنین از دویدن بسیار نرمتر  و بدون تنش است.

علت اینکه پرش تا ترمپولین و ریباندینگ سیستم ایمنی بدن شما را تقویت میکند این است که این وسسیله متابولیسم و سرعت سوخت وساز را در لدن شما افزایش میدهد و سیستم گردش خون و جریان مایع لنف در بدن را افزایش میدهد. این گردش خون باعث میشود لنفوسیت ها و پادتن های موجود در خون یا همان ارتش  و سیستم مقاومت بدن با سرعت بیشتری در بدن حرکت کند و  بدن را از آلودگی ها و عوامل بیماری زا سریعتر و قبل از بروز عارضه پاکسازی کنند.

وقتی شما استرس دارید سیستم ایمنی بدن شما دچار اختلال میشود. از انجا که در زندگی روزمره و مدرن امروزی عملا نمیتوان بدون استرس زندگی کرد ف میتوان باروش هایی استرس خود را در طول روز کاهش داده و تخلیه کنیم.ترمپولین روشی طبیعی برای تخلیه استرس روزانه برای شما به ارمغان می آورد. پرش ها و نوسانات ملایم بر روی صفحه ارتجاعی ترمپولین باعث میشود عضلات شل شده و مفاصل بدن شما روغنکاری! شوند. با این روش ساده ماساژ استرس روزانه شما تا حد زیادی تخلیه شده و احساس بسیار بهتری پس از استفاده از ان خواهید داشت و در پایان خواب راحت تری خواهید داشت.

همزمان با پرش بر روی ترمپولین اکسیژن بیشتری به بدن شما میرسد و ترشع اندورفین که عامل خوش اخلاقی و سرحالی است تسریع میشود. همه این عوامل سبب مبشود پس از استفاده از ترمپولین احساس بهتری داشته باشید.

0087-strengthen-immune-system-resistance-bellicon-442x472

به آرامی اتفاق می افتد

با تفریح پیشرفت کنید

0088-immune-system-regular-moderate-exercise-bellicon

همیشه بهترین انتخواب در هر رزمینه ای آن است که بهترین مزایا و کمترین زیان را داشته باشد. به همین دلیل  ما سالها بر روی مزایای ورزشبا سطح متوسط بر رویترمپولین بررسی کرده ایم. منظور از ورزش با  سطح متوسط انجام حرکات هوازی است به نحوی که ضربان قلب افزایش یابد و در عین حال  بتوانید صحبت کنید.

0089-immune-system-detox-cleansing-healing-bellicon

این سبک از ورزش ها با سطح دشواری متوسط و آسان دقیقا چیزیست که دکتر ها برای تناسب اندام، کاهش فشار و قندخون، سوزاندن سلول های چربی و کنترل سطح کلسترول پیشنهاد میکنند. این صحبت کاملا  با یافته های انجمن قلب آمریکا و انگلیس تطبیق دارد. این انجمن پیشنهاد کرده ۱۵۰ دقیقه ورزش هوازی با بازه های زمانی حداقل ۱۰ دقیقه ای که در طول هفته پخش شود برای دستیافتن به سطح خوبی از تناسب اندام و سلامتی بسیار ایده آل است. جهش بر روی ترمپولین itram روشی است برای سمزدایی از بدن همراه با تفریح و نشاط.اگر هم بحث سم زدایی از بدن برای شما جالب نیست مطئن باشید حداقل با ترمپولین روشی جالب و باحال برای ورزش کردن یافته اید.

video-doctor-liebell-lymphatic-system-expert-clip-bellicon

صحبت های دکتر  Donald Liebel  در مورد ترمپولین و سیستم لنفاوی

گردش جریان مایع لنف در بدن

سیستم لنفاوی  نقش بسیار حیاطی در سیستم ایمنی بدن شما دارد. باکتری ها ، سموم ، سلول های سرطانی پیش از تخلیه از بدن در غدد لنفاوی جمع آوری میشوند. ترمپولین روشی بسیار عالی برای افزایش جریان مایع لنف در بدن و تقویت سیستم ایمنی بدن است

فواید ترامپولین های itram برای بیماری لنف ادم

احساس طراوت ، جوانی و شادابی

مزایای پرش بر روی ترمپولین برای سلامتی بسیار گسترده تر از تقویت سیستم ایمنی بدن است.نتنها تک تک سلول ها و عضلات بدن شما را به چالش میکشد. بلکه استخوان ها را تقویت کرده و از پوکی استخوان جلوگیری میکند، قابلیت حفظ تعادل  و حتی  قدرت تمرکز هین حرکت با این وسیله افزایش میابد.

فقط چند دقیقه لذت بخش پرش با ترمپولین itram در هر روز اضافه نمایید. تا سلامت تر ، متناسب تر و قویتر باشید و احساس طراوت و جوانی را به زندگی خود وارد کنید.

0091-immune-system-fit-strong-healthy-bellicon-500x482
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A